HT39 TRMS Multimeter
Vse cene so brez DDV.
Digitalni multimeter TRMS
| DC napetost | do 1000 V |
| AC TRMS napetost | do 750 V |
| DC tok | do 10 A |
| AC tok | do 10 A |
| Merilno območje upornosti | do 40.00 Mohm |
| Merilno območje ferkvence | od 4000 Hz do 40.00 MHz |
| Merilno območje kapacitivnosti | od 4.000 nF do 40.00 mF |
| Test neprekinjenosti | Da |
| Test diod | Da |





