HT62 TRMS Multimetri
Vse cene so brez DDV.
Digitalni multimeter TRMS za meritev temperature
| DC napetost | do 1000 V |
| AC TRMS napetost | do 1000 V |
| AC/DC TRMS napetost | do 1000 V |
| DC tok | do 10.00 A |
| AC TRMS tok | do 10.00 A |
| Test diod | Da |
| Merilno območje upornosti | do 60.00 Mohm |
| Merilno območje ferkvence | od 10 Hz do 400 Hz |
| Merilno območje kapacitivnosti | od 40.00 nF do 1.000 μF |
| Merilno območje temperature | od – 45 do 750 °C K-Tip |





