Multimeter HT65 TRMS
Multimeter HT65 ne meri le temperature prek sonde tipa K, ampak tudi izmenični/tokosmerni tok z uporabo zunanjega pretvornika ter napetost z nizko impedanco LoZ. Značilnost tega multimeterja je tudi funkcija samodejnega izbora merilnega obsega in jasno vidni osvetljeni zaslon.
Opis
Multimeter HT65 spada v serijo digitalnih multimeterjev TRMS CATIV 600V, ki se odlikuje po sposobnosti merjenja enosmerne napetosti do 1500V.
Omogoča tudi merjenje temperature preko sonde K, izmeničnega/tokosmernega toka z zunanjim pretvornikom in vhoda napetosti z nizko impedanco LoZ.
Kot ostali multimeterji v seriji ima funkcijo samodejnega obsega merjenja in definiran osvetljen zaslon.
Digitalni multimeter TRMS za meritev DC do 1500 V
| DC napetost | do 1500 V |
| AC TRMS napetost | do 1000 V |
| DC/AC TRMS napetost | do 600 V |
| Test diod | Da |
| DC tok s kleščami | do 1000 A |
| AC tok s kleščami | do 3000 A |
| Merilno območje upornosti | do 40.00 Mohm |
| Merilno območje ferkvence | od 10.00 Hz do 10.00 kHz |
| Merilno območje kapacitivnosti | od 40.00 nF do 40.00 mF |
| Merilno območje temperature | od – 20 do 760 °C K-Tip |





