Multimeter Ironmeter
Digitalni multimeter TRMS AC/DC
| DC napetost | do 600 V |
| AC TRMS napetost | do 600 V |
| DC tok | do 10 A |
| AC TRMS tok | do 10 A |
| Test diod | Da |
| Test upornosti in neprekinjenosti | do 40.00 Mohm |
| Merilno območje ferkvence | od 10.00 Hz do 10.00 kHz |
| Merilno območje kapacitivnosti | od 40.00 nF do 4000 μF |





