TRMS/AC+DC digitalni multimeter HT63
Multimeter HT63 je del inovativne serije profesionalnih merilnih instrumentov. Oblikovan je na način, da zagotavlja natančnost, zanesljivost in varnost meritev. HT63 stoji izven konkurence s svojimi naprednimi funkcijami, ki so prilagojene potrebam zahtevnih uporabnikov v različnih tehničnih in laboratorijskih okoljih.
Opis
Nova serija profesionalnih multimetrov HT je rezultat pomembne raziskave, ki je bila izvedene med najzahtevnejšimi uporabniki te vrste opreme.
Narejena je bila v laboratorijih, kjer je izbira merilnega instrumenta podvržena strogim preizkusom natančnosti, zanesljivosti in varnosti meritev tudi v ekstremnih pogojih.
To je tudi razlog, da je na voljo paleta multimetrov, ki so zmožni merjenja v TRMS znotraj CAT IV 600V.
Funkcija avtomatskega območja je na voljo pri vseh modelih z osvetljenim zaslonom.
Digitalni multimeter TRMS/AC+DC z barvnim LCD zaslonom
| DC napetost | do 1000 V |
| AC TRMS napetost | do 1000 V |
| AC/DC TRMS napetost | do 1000 V |
| DC/AC TRMS napetost | do 1000 V |
| Test diod | Da |
| 4-20 mA % | |
| DC tok | do 10 A |
| AC TRMS tok | do 10 A |
| DC tok s kleščami | do 1000 A |
| AC tok s kleščami | do 3000 A |
| Merilno območje upornosti | do 60.00 Mohm |
| Merilno območje ferkvence | od 40.00 Hz do 10.00 kHz |
| Merilno območje kapacitivnosti | od 60.00 nF do 6.000 mF |
| Merilno območje temperature | od – 40 do 760 °C K-Tip |





